Pływanie: Posypały się medale

2013-04-11 15:49:59 (ost. akt: 2013-04-11 15:49:53)

Dziewięć złotych medali, dwa srebrne, trzy brązowe oraz puchar dla najlepszego zawodnika w IV Edycji Grand Prix Mińska Mazowieckiego – to kolejny dorobek pływaków UŚKS Ostrołęka.

Autor: UŚKS Ostrołęka

Bezkonkurencyjna wśród dziewcząt była Marysia Murawska, zdobywając cztery złote medale. Dobre starty zanotowały również: Martyna Choromańska, Martynka Kukuć i Julka Bożomańska. Dziewczyny dzień wcześniej startowały w zawodach w Pułtusku, tym razem poprawiły swoje rekordy życiowe.

Chłopcy spisali się również świetnie, ustanawiając także nowe rekordy życiowe. Janek Karpiński zdobył trzy złote medale, Rafał Gumowski dwa srebrne i brązowy medal. Brąz wywalczyli Rafał Majkowski i Karol Bojarski.

Ze swoich osiągnięć mogą być także zadowoleni: Olek Ciepierski, Kamil Bojarski, Bartek Piasta i Szymek Sienkiewicz. Jak podkreśla trener Włodzimierz Janczewski, najbardziej wartościowy rezultat osiągnął Paweł Szulerecki, który zdobył dwa złote medale i puchar dla najlepszego zawodnika za wyścig 50 m stylem dowolnym, uzyskując znakomity czas 0:24’80, co dobrze rokuje przed startami Pawła w Mistrzostwach Polski i Europy.

Komentarze 0 pokaż wszystkie komentarze w serwisie Coś się źle wyświetla? Widzisz błąd? Zgłoś nam to!