Czwartek, 21 czerwca 2018. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa

Ostrołęka: Sienkiewicza woła- zabawa dookoła

2013-08-31 22:05:24 (ost. akt: 2013-08-31 23:18:01)

Autor zdjęcia: Justyna Piersa-Sokołowska

Podziel się:

Mieszkańcy osiedla Sienkiewicza bawili się w sobotę, 31 sierpnia na festynie osiedlowym „Koniec lata na wesoło”. Czekało na nich wiele atrakcji, pomiędzy którymi rozbrzmiewał okrzyk „Sienkiewicza woła – zabawa dookoła”.

Najwięcej atrakcji przygotowano dla najmłodszych. Na dzieci czekały m.in. zabawy z radosnym świetlicobusem, dmuchane zabawki, zwiedzanie wozu strażackiego. Mogły one też swoich sił spróbować w konkursach, a wśród nich m.in. rzut do celu, konkursie sprawdzającym wiedzę o segregacji śmieci, konkursie rysunkowym „Moi rodzice nie piją alkoholu” czy konkursie WORD – gdzie do wygrania był rower.

Na scenie wystąpiły m.in. dzieci ze Świetlicy Środowiskowej działającej przy Zespole Placówek Wsparcia Dziennego „Słodziaki”, dzieci ze świetlicy Środowiskowej „Gwarek” funkcjonującej przy Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej czy Stanisław Trochim z klubu seniora działającego przy OSM.Dużą popularnością cieszył się pokaz sztuk walki w wykonaniu Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin.

Chętni mogli skorzystać z badań ciśnienia, cukru czy poziomu tlenku węgla wydychanym powietrzu dokonywanych przez panie z ostrołęckiego sanepidu. Nie zabrako też małego co nieco dla ciała. Na wszystkich czekały kiełbaski z grilla oraz owoce.

Imprezę zorganizowali: Rada Osiedla Sienkiewicza i Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa.
(jps)



Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB