środa, 12 grudnia 2018. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Ostrołęka: Wesołe nutki, Słoneczka i Ekoludki otrzymały upominki od firmy Kredyt OK

2013-11-12 18:06:19 (ost. akt: 2013-11-12 18:11:34)

Podziel się:

Kolejny raz uśmiech zagościł na twarzach dzieci z powodu prowadzonej przez nas akcji ,,Śniadanko dla pierwszoklasisty”. 1 października odwiedziliśmy Przedszkole Miejskie nr 1 w Ostrołęce. Dzięki firmie Capital Service S.A. właścicielowi marki Kredyt OK, która zgodziła się w niej uczestniczyć, dzieci otrzymały kolorowe pudełeczka, w których znajdował się słodki rogalik.

Prezenty rozdaliśmy w trzech grupach. Dwóch grupach 5-latków ,,Wesołe nutki" i ,,Słoneczka" oraz grupie 6-latków ,,Ekoludki". Zapytaliśmy maluchy czy podobają im się niespodzianki i do czego im się przydadzą.

- Podoba mi się pudełeczko. Można je będzie wziąć do szkoły i nosić w nim śniadanie – tłumaczyła 5-letnia Amelka. Z kolei Szymonek tak zachwalał upominek: - Jest ładny i kolorowy. Uwielbiam rogaliki, które są w środku. Codziennie będę przypominał mamie i tacie, żeby do pudełeczka wkładali mi drugie śniadanie.

Dzieciom szczególnie podobał się wygląd pudełeczek i kolorowe naklejki, które na nich umieściliśmy. Prezenty-niespodzianki są również bardzo praktyczne. Przedszkolaki zaproponowały, że najpierw będą w nich nosić śniadania do szkoły, a później nawet szkolne przybory i zabawki.

- Nikt nie zrobił mi jeszcze takiej niespodzianki, dlatego bardzo mi się ona podoba - mówiła Michalinka. Dzieci przygotowały podziękowania dla sponsora w postaci laurek i piosenki ,,Skaczące nutki". - Jest to działalność promująca dobre nawyki. Chcieliśmy przyzwyczaić rodziców do robienia śniadań dzieciom. Chodziło o to by zrobić coś miłego i fajnego – tłumaczy Patryk Kupidłowski, Regionalny Kierownik Sprzedaży Capital Service S.A. właściciela marki Kredyt OK.

- Firma stara się uczestniczyć w podobnych akcjach na terenie Ostrołęki. Stąd wywodzą się korzenie firmy, która na przestrzeni kilku lat stała się firmą ogólnopolską. Cieszymy się, że dzieci miło nas przyjęły i że tak bardzo podobały im się prezenty. Radość dzieci jest dla nas bezcenna, a uśmiech na ich twarzach największym podziękowaniem. Nasze działania są niczym w porównaniu z dobrym samopoczuciem naszych najmłodszych.


Wesołe nutki z prezentami od firmy Kredyt OK


Pamiątkowe zdjęcie z rozdania prezentów w grupie Ekoludki


Słoneczka cieszyły się z upominków
Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. jadwiga #2487035 | 5.172.*.* 19 kwi 2018 08:15

    jagoda5x.oferty-kredytowe.pl polecam kredyty

    ! - + odpowiedz na ten komentarz