środa, 12 grudnia 2018. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Ostrołęka: Hurtownia Państwa Majewskich obdarowała prezentami dziewięćdziesięcioro dzieci

2013-11-07 12:00:00 (ost. akt: 2013-11-13 17:50:04)

Podziel się:

Za nami kolejne rozdania kolorowych pudełeczek ze słodką niespodzianką w środku w ramach akcji "Nie zapomnij o drugim śniadanku". Wraz z ostrołęcką Hurtownią Artykułów Rolno-Spożywczych Państwa Majewskich sprawiliśmy radość maluchom z Punktu Przedszkolnego "Bajeczka" w Ostrołęce oraz uczniom klas Ie, IId i IIIa Szkoły Podstawowej nr 2 w Ostrołęce.

Dzieci, którym upominki przypadły do gustu, podziękowały za nie szczerym uśmiechem. – Pudełeczko bardzo podoba mi się – stwierdził Dawid Majewski. – Uwielbiam dostawać niespodzianki, a ta jest bardzo ładna – przyznał Antoś Antośkiewicz. – Będę w nim nosił bułeczki do przedszkola.

Podobnego zdania byli uczniowie "dwójki", którzy obiecali nam, że będą przypominać rodzicom o drugim śniadaniu – Uważam, że jest to świetna akcja i właśnie takich przedsięwzięć, związanych ze zdrowym odżywianiem, powinno być jak najwięcej – powiedziała nam Elżbieta Dąbkowska, właściciel "Bajeczki".

Z wyników akcji zadowolony jest też sponsor. – Postanowiliśmy przystąpić do akcji, ponieważ chcemy w ten sposób pokazać, jak ważne jest zdrowe odżywianie i drugie śniadanko w rozwoju maluchów – mówi Zenon Majewski. – Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie dać dzieciom radość. Właśnie ich zadowolenie i uśmiech były dla nas największym wynagrodzeniem.

(aw)


Pamiątkowe zdjęcie uczniów kl. Ie


Dzieci z Punktu Przedszkolnego Bajeczka


Uczniowie kl. II d z upominkami


IIIa cieszyła się z prezentów
Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. obserwator #2164363 | 90.201.*.* 21 sty 2017 00:34

    fajnie jak mozna obdarowywac dzieci jak wczessniej mozna innych w to miejsce wydymac . Zycze ci Cyrylku zebys ze spokojem spojrzal sobie w lustro

    ! - + odpowiedz na ten komentarz