Sobota, 23 czerwca 2018. Imieniny Albina, Wandy, Zenona

Plebiscyt: Kamil Fluks - „Uczeń z pasją 2014”

2014-01-22 08:00:00 (ost. akt: 2014-03-04 15:15:57)

Podziel się:

W niedzielę, 19 stycznia o godz. 23.59 zakończyliśmy głosowanie w naszym plebiscycie „Uczeń z pasją”. Rywalizacja była zacięta, a wyniki zmieniały się jak w kalejdoskopie.

Ostatecznie, decyzją naszych Czytelników, tytuł „Uczeń z pasją 2014” zdobył Kamil Fluks z Ostrołęki uczeń kl. I w III LO w Ostrołęce.

Miejsce drugie zajęła jego szkolna koleżanka Anna Świtaj z Kadzidła, miejsce trzecie przypadło Sebastianowi Kamilowi Kamińskiemu, a miejsce czwarte Klaudii Płoskiej z Dłutówki. Gratulujemy. Na laureata miejsca pierwszego oprócz tytułu czeka pamiątkowa statuetka, reportaż na łamach naszej gazety oraz czytnik e-booków.

Laureat miejsca drugiego otrzyma zegarek – ściągę. Wszyscy uczestnicy zabawy wezmą udział w szkoleniu „Coaching emocji czyli jak uniknąć stresu przed maturą?”. Nagrody rzeczowe i szkolenie dla laureatów ufunduje Logos Centrum Edukacyjne - firma edukacyjno-szkoleniowa, celująca w edukację i rozwój, dzieci, młodzieży i dorosłych, więcej informacji o firmie na www.zdammature.pl.

Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie. Z laureatami skontaktujemy się telefonicznie w celu ustalenia miejsca i daty odbioru nagród.

>> REGULAMIN

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB