Sobota, 23 czerwca 2018. Imieniny Albina, Wandy, Zenona

Myszyniec: Dwudziesty drugi finał WOŚP za nami

2014-01-12 23:25:33 (ost. akt: 2014-01-13 12:05:42)

Autor zdjęcia: Adam Wnęta

Podziel się:

Podczas 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która zagrała dziś (12 stycznia) w Myszyńcu, zebrano dokładnie 6 832,78 zł. Po całodniowej zbiórce do puszek były koncerty w Regionalnym Centrum Kultury Kurpiowskiej.

25 wolontariuszy z Zespołu Szkół w Wolkowych, nad którymi czuwała nauczycielka Zofia Bałdyga, już od godzin porannych zaczęli tegoroczną zbiórkę pieniędzy. Akcję licznie wsparli mieszkańcy gminy Myszyniec. W wieczornej części finału WOŚP znalazły się występ grupy wokalnej pod kierownictwem Justyny Drężek, koncert folkowej kapeli Brata Zenona z Czarni, koncert zespołów Ekipa Gwiezdnego Patrolu, No Name działającego przy RCKK oraz Prokreator. W międzyczasie odbyła się licytacja przedmiotów i wielkoorkiestrowych gadżetów.

- Uważam, że zbiórka WOŚP, to świetna i bardzo szlachetna sprawa, bo przecież pomagamy tym, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują – twierdzi Paulina Piórkowska z Myszyńca, która do RCKK przyszła z czystej ciekawości czego nie żałuje, bo bardzo dobrze się bawiła. - Jestem pod wrażeniem, cieszę się, że mogliśmy usłyszeć dużo autorskich piosenek i to jest wielki puls, ale mimo to najbardziej mi się podobał występ Ekipy Gwiezdnego Patrolu, ponieważ grali najbardziej skoczne piosenki, więc szybko przypadli do gustu widowni, w tym mnie.
aw

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB