Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Zawady: Rekord pobity! A to jeszcze nie koniec zbiórki

2014-01-13 10:34:44 (ost. akt: 2014-01-13 10:47:20)

Autor zdjęcia: Ewa Drężewska

Podziel się:

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwestował wczoraj (12 stycznia) w Zawadach i Brodowych Łąkach (gm. Baranowo). Wolontariusze zebrali już łącznie prawie 2,5 tys. zł. A to nie koniec, bo dziś (13 stycznia) kolejne akcje, z których pieniądze dołączą do puli.

W Zawadach zbiórkę rozpoczęto już na początku grudnia. 21 wolontariuszom służyła wczorajsza pogoda, mieszkańcy pobliskich okolic chętnie włączyli się do akcji i okazali serce.

- Po wszystkich akcjach i dzisiejszej kweście udało nam się zebrać 2 423.91 zł - to najwyższa kwota jaką udało nam się brać dotychczas – cieszy się z efektów zbiórki Ewa Drężewska, opiekun zespołu WOŚP z Zawad. - Po kweście na naszych wolontariuszy czekała w sztabie ciepła herbata i pyszne ciasta. Chłopcom udało się nawet rozegrać krótki mecz. Po raz pierwszy dołączyła się do naszej akcji Szkoła Podstawowa w Jastrząbce, która liczy tylko 45 uczniów a przekazała nam kwotę 230 zł. ze swoich szkolnych przedsięwzięć na cele WOŚP - dodaje.

Jednak to nie koniec zbiórki sztabu w Zawadach. Dziś (13 stycznia) rozegrany ma zostać mecz i siłowanie na rękę pomiędzy nauczycielami i uczniami. Wejściówka 1 zł.
aw

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB