Piłka nożna: Przegrana Narwi i remis Korony

2014-02-24 19:05:18 (ost. akt: 2014-02-24 19:06:29)

Autor zdjęcia: MKS Narew Ostrołęka

Podziel się:

Za nami kolejne sparingi w IV lidze mazowieckiej. 22 lutego nasze drużyny zmierzyły się z zespołami z Podlasia. MKS Narew Ostrołęka przegrała z Wissą Szczuczyn, Korona zaś zremisowała z MKS Podlasie Sokołów Podlaski.

W ostatnim sparingowym spotkaniu niebiesko-czerwoni przegrali z III-ligową Wissą Szczuczyn 1-4. Nasi piłkarze w defensywie zagrali w mocno eksperymentalnym składzie. Na bramkę powrócił Andrzej Łyziński, lecz już w drugiej linii, gdzie brakowało Piotra Dawidzkiego, Jakuba Zalewskiego, Pawła Gawrycha, czy Wojciecha Skorupki, były widoczne problemy. Po indywidualnej, bardzo ładnej akcji Piotra Strzeżysza Narew doprowadziła do stanu 1-2 jednak w drugiej połowie to Wissa strzeliła kolejną bramkę i podwyższyła na 3-1 po rzucie karnym. Czwarty gol padł tuż przed samym zejściem do szatni.

Tego samego dnia zagrała też Korona HiD Ostrołęka. Zmagania z rywalem z ligii okręgowej zakończyły się wynikiem 2:2. Gdy obie strony wyczuły możliwości i słabe punkty swoich przeciwników, rozpoczęły atak. Bramki wpadły w przeciągu dwóch minut. Po błędzie przy wyjściu z bramki Sebastiana Szczechowiaka piłkarze z Podlasia wyszli na prowadzenie. Radość nie trwała długo, gdyż chwilę później wyrównał Michał Nosek mijając kilku obrońców i bramkarza. W drugiej połowie ponownie na listę strzelców wpisał się Nosek, który mógł dać drużynie zwycięstwo i strzelić hattricka, jednak nie wykorzystał rzutu karnego.

Najbliższy mecz sparingowy podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego rozegrają 1 marca w Łomży, z tamtejszym ŁKS-em. Korona zaś zagra już w środę (26 lutego) z Orłem Sypniewo.