Niedziela, 20 stycznia 2019. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Ostrołęka: Nie stronimy od mocnego kina – "Drogówka" górą

2014-03-10 11:06:46 (ost. akt: 2014-03-10 11:16:50)
13-letnia Laura woli zagraniczne produkcje, w zeszłym roku była w kinie na "Igrzyskach Śmierci.W pierścieniu ognia". Najbardziej lubi horrory.

13-letnia Laura woli zagraniczne produkcje, w zeszłym roku była w kinie na "Igrzyskach Śmierci.W pierścieniu ognia". Najbardziej lubi horrory.

Autor zdjęcia: M.Pliszka

Podziel się:

Kinomaniacy nie zawodzą, aparatura pracuje od rana do nocy. Oto podsumowanie ubiegłego roku w kinie "Jantar".

Ostrołęczanie niezmiennie chętnie odwiedzają kino Jantar, w poszukiwaniu rozrywki. Tutaj grane są niemal wszystkie gatunki filmowe. W repertuarze znajdą coś dla siebie także miłośnicy kina artystycznego m.in. podczas seansów Dyskusyjnego Klubu Filmowego. - Dobrze dobrany repertuar i współpraca z dystrybutorami zaowocowała 1232 wyświetlonymi seansami i ponad stutysięczną widownią. - podsumowuje miniony rok Jarosław Pasztaleniec, kierownik kina. - Nie mogliśmy wyświetlić wszystkich premier i zadowolić wszystkich kinomanów, ale 244 tytuły to dobry wynik.

Najchętniej oglądana w Kinie Jantar w 2013 r. była kontrowersyjna "Drogówka". Kolejne miejsca zajęły filmy: Hobbit:Pustkowie Smauga, Wałęsa.Człowiek z nadziei, Syberiada Polska, Igrzyska śmierci.W pierścieniu ognia, Kraina lodu, Uniwersytet Potworny, Układ zamknięty, Samoloty i Thor:Mroczny świat. W tym roku na polskie ekrany wejdzie ponad 350 tytułów, 8-10 premier tygodniowo. - Na pewno zobaczymy większość z nich. Nie zabraknie remake'ów, sequeli i kina Sci-Fi. Niestety, w naszych warunkach w tygodniu możemy zagrać jedynie 2-3 tytuły. - zapewnia Jarosław Pasztaleniec.

- Lubię obejrzeć dobry western w domowym zaciszu. - przyznaje pan Jan Długołęcki. Do kina zdarza mu się pójść z wnuczką, 12-letnią Patrycją, która rok temu obejrzała m.in. "Uniwersytet Potworny".

mp

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB