Łyse: Kasjerka kradła pieniądze w Zielonym Markecie (aktualizacja)

2014-04-04 12:23:59 (ost. akt: 2014-04-11 10:14:58)

27 marca policja zatrzymała pracownicę sklepu Zielonych Market w Łysych. Według nieoficjalnych informacji chodzi o kradzież kilkuset tysięcy złotych, której dopuściła się kasjerka.

Łyse: Kasjerka kradła pieniądze w Zielonym Markecie (aktualizacja)

Autor: Archiwum KO

- Potwierdzam, że takie zgłoszenie miało miejsce - mówi Sylwester Marczak, rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce. Zawiadomienie złożył przedstawiciel firmy, która z tego poniosła straty. Zatrzymanej mieszkance naszego powiatu postawiono już zarzut przywłaszczenia. Kobieta przyznała się do zarzucanego czynu. Postępowanie w powyższej sprawie w dalszym ciągu jest kontynuowane - dodaje.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że pomocne w odkryciu procederu były nagrania monitoringu. O szczegółowe informacje na ten temat zgłosiliśmy się do SPS Handel S.A.

- Sprawa jest rozwojowa, nie będziemy jej komentować - powiedziała Katarzyna Grądzka z działu reklamy i promocji SPS Handel S.A.
aw

Komentarze 14 pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj swój komentarz

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

  1. JOANNA #1387022 | 31.61.*.* 02-05-2014 12:34

    PYTANIE ZA 100PUNKTÓW KTO MĄDRY ZROZUMIE!!!!!!A WIĘC JAK BYŁ ROBIONY CO ROKU REMAMENT SKORO BRAKI Z 3LAT??????????????TEN SKLEP TO 1 WIELKI ............... BRAK SŁÓW

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. łyse #1379335 | 31.61.*.* 20-04-2014 12:09

    POLECAM BIEDRONKĘ W ŁYSYCH SZYBKA OBSŁUGA ,TANIO I MIŁE PANIE KASJERKI;)I CO NAJWAŻNIEJSZE UCZCIWE

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    1. EWKA #1377364 | 5.184.*.* 17-04-2014 09:00

      Wezcie sie tam za robotę wreszcie bo takim tepem jakim pracujecie odstraszacie klijentów,porażka

      ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

      1. ania #1372119 | 31.61.*.* 10-04-2014 15:18

        nie polecam pracy w tym sklepie ze względu na atmosferę panującą jedna drugiej oczy by wydłubała ,a kolejka na mięsie porażka

        ! - + odpowiedz na ten komentarz

      2. zdzicho #1368028 | 46.205.*.* 05-04-2014 13:13

        nikt nikomu świn nie podkładał i nie podkłada, znam ta sytuacje i powiem szczerze ze tym dwóm PANIOM nalezy się najwyższa kara i żeby nie oczerniały nikogo i robiły z siebie ofiar!!!

        ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

        1. marycha #1367935 | 37.7.*.* 05-04-2014 11:22

          jak dwie kradły to dlaczego wina spada na wszystkie, nikt nie będzie odpowiadał za coś czego nie zrobił. A co do Kasi to chyba musiałaś wynosić skoro krótko pracowałaś

          ! - + odpowiedz na ten komentarz

        2. ja #1367897 | 176.221.*.* 05-04-2014 10:38

          Skoro prawie wszyscy kradli to dlaczego dopiero teraz wyszło to na jaw i akurat ta osoba...??? komuś może zależało na tym żeby ta dziewczyna nie pracowała....zginęło tyle kasy i nikt się wcześniej nie zorientował.... widać porządek extra!!!!!!

          ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

          1. KASIA #1367609 | 5.185.*.* 04-04-2014 22:04

            KAŻDA WYNOSI COŚ BO ZNAM NIE TYLKO JE A I TAM JAKIŚ CZAS PRACOWAŁAM.A PROSTE ŻE NIE BĘDZIE SIE MANKA PŁACIĆ ZA KOGOŚ TO MOŻNA WZIĄŚĆ COŚ;) HE HE ZMIENIĆ CAŁY ZESPOL W ZIELONYM JAK BĘDZIE ZGRANA GRUPA NIE BĘDZIE PROBLEMÓW A TAM JEDNA DRUGIEJ SWINIE PODKŁADA !!!!!!!!!!!!!!

            ! - + odpowiedz na ten komentarz

          2. gość #1367458 | 213.238.*.* 04-04-2014 20:00

            dwie panie to robiły