środa, 25 kwietnia 2018. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Ostrołęka: Termin składania prac na konkurs poetycki przedłużony

2014-04-25 15:01:41 (ost. akt: 2014-04-25 15:03:56)

Autor zdjęcia: Archiwum

Podziel się:

Do 5 maja został przedłużony termin składania prac na 22. Ostrołęcki Konkurs Poetyski "Pierwszy krok w poezję", adresowany jest do uczniów klas IV – VI szkół podstawowych i uczniów gimnazjów, próbujących swych sił w poezji.

Celem Konkursu jest zainteresowanie młodych ludzi poezją, uwrażliwienie na jej piękno oraz doskonalenie umiejętności poprawnego korzystania z bogactwa języka polskiego. Zadaniem konkursowym jest nadesłanie wierszy własnego autorstwa w 2 egz. (w maszynopisie na kartkach formatu A4) do dnia 5 maja 2014 r. na adres:

Miejska Biblioteka Publiczna ul. Głowackiego 42, 07-400 Ostrołęka, lub składać bezpośrednio w sekretariacie Biblioteki (adres j.w. II piętro).

Uroczyste podsumowanie Konkursu odbędzie się 5 czerwca w MBP w Ostrołęce. Laureaci otrzymują nagrody rzeczowe ufundowane przez prezydenta Miasta Ostrołęki i organizatorów. Najlepsze prace zostaną opublikowane w okolicznościowym wydawnictwie.

Organizatorzy: Miejska Biblioteka Publiczna im. W. Gomulickiego w Ostrołęce, Szkoła Podstawowa Nr 2 im. S. Staszica w Ostrołęce, Stowarzyszenie Przyjaciół Bibliotek i Książki w Ostrołęce.

Więcej informacji znajdziesz na www.mbpostroleka.pl

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB