Poniedziałek, 21 maja 2018. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

Kolarstwo: Czwarta edycja wyścigu MTB „Kurpiowskie piaski” już w sobotę

2014-06-11 14:06:57 (ost. akt: 2014-06-20 09:14:04)

Podziel się:

Coroczna edycja wyścigu kolarskiego MTB "Kurpiowskie Piaski" odbędzie się już po raz czwarty w sobotę, 14 czerwca. W tym roku start i metę wyznaczono w Laskowcu k. Ostrołęki. Początek wyścigu o godz. 11.00.

Trasa zawodów będzie wiodła po ścieżkach leśnych w miejscowościach: Laskowiec i Teodorowo. Kolarze będą rywalizować na wyznaczonej trasie o długości 8,5km. Organizatorzy, Klub Kolarski 24h, określają trudność trasy w skali 1-6 na 5

W wyścigu kolarskim MTB tzw. "górskim" będą mogli wystartować wszyscy amatorzy dwóch kółek, którzy wcześniej zgłoszą się do zawodów przez formularz zgłoszeniowy udostępniony na stronie internetowej organizatora: www.KK24h.pl oraz zgłoszą się w dniu zawodów do Biura przy Szkole Podstawowej w Laskowcu ul. Długa 9 w godz. 8.30 do 10.30.

Na liście startowej są już zawodnicy z Warszawy, Białegostoku, Mrągowa, Kętrzyna, Marek, Wołomina i innych miejscowości Polski. Są jeszcze wolne miejsca

Organizator zaprasza do aktywnego spędzenia wolnego czasu na rowerze całe rodziny z gminy Rzekuń, powiatu ostrołęckiego, województwa oraz kraju, gdyż dla wszystkich będą przygotowane odpowiednie dystanse.

Trasa wyścigu:

MINI - 1 okrążenie dzieci – Szkoła Podstawowa (8km).
MIDI - 2 okrążenia dzieci - Gimnazjum (17km)
MAXI - 4 okrążenia OPEN MĘŻCZYŹNI (36km), - 3 okrążenia OPEN KOBIETY (26km)

Dla przedszkolaków tradycyjnie wyścig na boisku przy Szkole "O Złoty Dzwonek do Roweru".


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB