Wtorek, 13 listopada 2018. Imieniny Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Ostrołęka: Zakończenie roku w "Jedynce"

2014-06-27 10:13:16 (ost. akt: 2014-06-27 11:21:22)
Szkolny chór odśpiewał radosną piosenkę "Kocham Cię Szkoło"

Szkolny chór odśpiewał radosną piosenkę "Kocham Cię Szkoło"

Autor zdjęcia: Martyna Pliszka

Podziel się:

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Ostrołęce uroczyście zakończyli dziś kolejny rok nauki. Nie zabrakło podsumowań, dobrych życzeń i wesołego programu artystycznego.

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1, już na początku spotkania zapowiedziała zmiany jakie czekają na uczniów po wakacjach, odmienić ma się wnętrze placówki. - Będziemy malować korytarze, sale lekcyjne i wymieniać wszystkie drzwi w dużym budynku – zapowiedziała Alina Jabłonowska.

Pani dyrektor gratulowała osiągnięć i przypomniała o wyróżnieniach podopiecznych placówki, m.in. Michała Kotowskiego z kl. VI – finalisty wojewódzkiego konkursu matematycznego, Martyny Gawrych z kl. V - finalistki wojewódzkiego konkursu polonistycznego, Zofii Dudziec i Marii Sobczak z kl. VI – finalistek wojewódzkiego konkursu polonistycznego, a także nagrodzonych na Samorządowej Gali Uczniowskiej - najwyższą średnią – 6,0 – uzyskał Aleksander Koziołek z kl. VI, w kat. Wybitny Talent wyróżniona została Maja Pliszka z kl. VI, a w kat. Wybitny Sportowiec - Damian Słowik, uczeń kl. VI.

Na zakończenie dzieci przedstawiły humorystyczny program artystyczny i śpiewem pożegnały mury placówki.
(mp)

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB