Poniedziałek, 23 kwietnia 2018. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

Mazowsze: Nagrodzą zaangażowanych wolontariuszy

2014-08-25 11:39:15 (ost. akt: 2014-08-25 12:03:07)

Autor zdjęcia: www.mazovia.pl

Podziel się:

Marszałek Województwa Mazowieckiego już po raz czwarty ogłosił konkurs „Mazowieckie Barwy Wolontariatu”, którego głównym celem jest promocja wolontariatu wśród mieszkańców naszego województwa.

Do konkursu zgłaszać można: wolontariuszy, grupy wolontariuszy, rodziny, które wspólnie podejmują działania społeczne. Jego główną ideą jest popularyzowanie i wyjaśnianie znaczenia wolontariatu, propagowanie inicjatyw mających na celu podniesienia prestiżu wolontariatu, poszerzenie wśród mieszkańców Mazowsza wiedzy o rodzajach wolontariatu i zakresu pracy wolontariuszy, także zachęcanie Mazowszan do podejmowania aktywności wolontarystycznej.

Zgłoszenia kandydatów w konkursie przyjmowane będą do 30 września br.

Konkurs jest etapem wojewódzkim konkursu ogólnopolskiego, realizowanego przez Sieć Centrów Wolontariatu w Polsce i jest organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego we współpracy z Mazowieckim Urzędem Wojewódzkim pod auspicjami Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego i Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu w Warszawie. Laureaci są automatycznie finalistami konkursu ogólnopolskiego.

Wręczenie nagród i wyróżnień planowane jest 27 października br. podczas uroczystej gali konkursu „Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego”.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
REGULAMIN KONKURSU

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB