Piątek, 14 grudnia 2018. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

Ostrołęka: Policjanci ruszyli w pościg za napastnikiem

2014-10-06 12:27:24 (ost. akt: 2014-10-06 15:38:06)

Autor zdjęcia: KMP w Ostrołęce

Podziel się:

Policyjny patrol po pościgu zatrzymał 28-latka, który zaatakował nastolatków pod jednym ze sklepów.

W sobotę, 4 października po godzinie 16:00 dyżurny ostrołęckiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące rozboju, do którego doszło przed sklepem na ul. Bohaterów Warszawy.

- Według wstępnych ustaleń, gdy pokrzywdzony wyszedł ze sklepu podbiegł do niego sprawca i wyrwał mu telefon, a następnie uderzył w klatkę piersiową. Agresor zaczął uciekać. W pościg ruszył 17-letni pokrzywdzony i jego kolega. Gdy sprawca został dogoniony odwrócił się i zaczął bić pokrzywdzonego pięściami po twarzy, plecach i brzuchu. Gdy dobiegł kolega pokrzywdzonego, złapał sprawcę za rękę i próbował go powstrzymać. Agresor zażądał pieniędzy za telefon. Gdy pokrzywdzony wyciągnął pieniądze z kieszeni sprawca je wyrwał. W tym samym czasie pokrzywdzony zabrał swój telefon. - opowiada st.asp. Sylwester Marczak, oficer prasowy ostrołęckiej policji. - Ostatecznie sprawca uciekł w kierunku bloków przy ul. Madalińskiego, na os. Centrum.

Na ul. Sikorskiego jeden z patroli zauważył podejrzanego i ruszył za nim w pościg. Po chwili policjanci obezwładnili 28-letniego ostrołęczanina. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu.

Dalsze postępowanie w sprawie prowadzą policjanci ostrołęckiego wydziału kryminalnego.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB