Czwartek, 15 listopada 2018. Imieniny Amielii, Idalii, Leopolda

Ostrołęka/Gleba: Strażacy gasili pożar domu

2014-10-22 09:39:58 (ost. akt: 2014-10-22 12:51:46)

Autor zdjęcia: KM PSP Ostrołęka

Podziel się:

W ciągu minionej doby (21-22 października) strażacy z Ostrołęki gasili pożar i usuwali skutki kolizji drogowej. Z ogniem w jednym z domów walczyli także strażacy z Gleby, Kadzidła i Dylewa.

W Ostrołęce na ul. Kolejowej we wtorek o godz. 8.16 zastęp JRG PSP Ostrołęka gasił pożar pojedynczego drzewa.

W Ostrołęce na ul. Goworowskiej o godz.11.23 2 zastępy strażaków JRG PSP Ostrołęka usuwały skutki kolizji drogowej z udziałem samochodu osobowego z motocyklem.

Spaliło się poddasze i dach

W miejscowości Gleba (gm. Kadzidło) w środę, 22 października, o godz. 04.48 zgłoszono pożar budynku mieszkalnego. Mieszkańcy budynku opuścili go przed przybyciem straży pożarnych, nie było więc osób poszkodowanych. Z pożaru udało się uratować dwa psy zamknięte w pomieszczeniu na parterze.

Spaleniu uległo poddasze i dach budynku. - Podano 4 prądy wody w natarciu na palący się budynek. Strażacy wynieśli na zewnątrz butlę na gaz propan – butan. Zakład energetyczny odłączył zasilanie w energię elektryczną. Elementy drewniane budynku rozebrano w celu eliminacji zarzewi ognia. - relacjonuje kpt. Marta Kacprzycka, oficer prasowy PSP w Ostrołęce.

Do działań zadysponowano zastęp JRG PSP Ostrołęka oraz zastępy: OSP Gleba, OSP Kadzidło i OSP Dylewo. Przyczynę pożaru ustalą policjanci.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB