Poniedziałek, 21 stycznia 2019. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Ostrołęka: Razem pili, potem pobili

2014-10-30 10:02:03 (ost. akt: 2014-10-30 14:14:21)
ilustracja do treści

ilustracja do treści

Autor zdjęcia: archiwum policji

Podziel się:

We wtorek, 28 października, przed godziną 19:00 do ostrołęckiej komendy policji wpłynęło zgłoszenie dotyczące rozboju. Pokrzywdzony, 18-letni ostrołęczanin miał zostać napadnięty i okradziony przez grupę mężczyzn, z którymi wcześniej pił alkohol na osiedlu Wojciechowice.


Czwórka mężczyzn, wraz z pokrzywdzonym, po tym jak spożywali alkohol, wsiadła do vw i odjechała w kierunku ostrołęckiej obwodnicy.

- W pewnym momencie kierowca zjechał z głównej drogi. Po przejechani kilkuset metrów pokrzywdzony został wyciągnięty z auta, a następnie był kopany przez trzech mężczyzn. Na koniec zabrano mężczyźnie m.in. telefon komórkowy. - relacjonuje st.asp. Sylwester Marczak, oficer prasowy KMP w Ostrołęce.

Po wykonaniu wstępnych czynności policjanci zawieźli pokrzywdzonego do szpitala, m.in. z obrażeniami w postaci stłuczenia wargi i lewej ręki.

Szybko zatrzymano dwóch podejrzanych w sprawie tego rozboju. Mieszkańcy gminy Troszyn i Olszewo-Borki, w wieku 19 i 21 lat, zostali osadzeni w policyjnym areszcie. W środę, 29 października przed południem trzeci z podejrzanych został zatrzymany przez policjantów z Czerwina. 19-letni mieszkaniec gminy Troszyn także został osadzony w policyjnym areszcie.

Dalsze czynności w sprawie prowadzą policjanci ostrołęckiego wydziału kryminalnego.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB