Wtorek, 22 stycznia 2019. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Ostrołęka: Studniówka maturzystów II SLO

2015-01-11 08:59:01 (ost. akt: 2015-01-11 09:14:04)

Autor zdjęcia: Artur Garwarski

Podziel się:

W sobotę, 10 stycznia sto dni do matury odliczali maturzyści II Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. T. Halika w Ostrołęce w sali bankietowej „ELBA”.

- Zebraliśmy się, aby uczcić fakt zbliżającej się matury, sto dni to tak naprawdę nie wielki wycinek z naszego życia, tysiące uśmiechów, tysiące łez i tyleż samo radości czy nie powodzeń, to wszystko składa się nasze osobiste bogactwo jakim jest doświadczenie, z niego przecież czerpie swoje źródło najprawdziwsza mądrość - mówił Adam Ochenkowski, dyrektor szkoły.

- Z satysfakcją obserwuję jak młodzież na naszych oczach wkracza w okres pełnej dojrzałości, egzamin maturalny będzie potwierdzeniem tego, czego my jako nauczyciele jesteśmy już pewni. W pełnej elegancji i harmonii kroki poloneza, którego już odtańczyliście symbolizują wspólne wkraczanie w kolejny etap życia. Wszyscy za was trzymamy kciuki - dodał.

Tego wieczora nikt jednak nie myślał o zbliżającej się maturze, liczyła się dobra zabawa do białego rana.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB