Poniedziałek, 16 lipca 2018. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Kadzidło: Studniówka w blasku świec

2015-01-11 21:37:49 (ost. akt: 2015-01-11 22:01:55)

Autor zdjęcia: Adam Wnęta

Podziel się:

Zatańczyć poloneza i przysiąść do pierwszego dania zdążyli maturzyści z czterech klas Zespołu Szkół Powiatowych w Kadzidle nim w sobotni wieczór (10 stycznia) wichura zerwała linie elektryczne i pozbawiła prądu całą północno-środkową część powiatu ostrołęckiego. Cała noc była jednak tylko dla nich.

Łącznie 126 osób, w tym 86 maturzystów z osobami towarzyszącymi odliczało w sali bankietowej Deptuła w Kadzidle sto dni do egzaminów. Nim rozpoczął się tradycyjny dla studniówek taniec, imprezę oficjalnie otworzyła dyrektor szkoły oraz jej uczniowie.

- Nie ukrywamy wzruszenia, bo na tę noc czekaliśmy długo - mówili prowadzący imprezę witając wszystkich gości. - Noc ta pojawiła się w naszych snach, młodzieńczych marzeniach, nabierała cudownych barw i coraz realniejszych kształtów, aż stała się rzeczywistością.

- Jest to bal, na który czeka się całe życie a co najmniej od rozpoczęcia technikum i liceum, dlatego też chciałabym życzyć wam niezapomnianych wrażeń - życzyła młodzieży Ewa Dobkowska - Duszak, dyrektor ZSP w Kadzidle. - Jest takie staropolskie powiedzenie: "takie matury wyniki poznacie, jakie szaleństwo studniówki doznacie", życzę wam zatem wspaniałej zabawy i niezapomnianych wspomnień!

Uczniowie wręczyli kwiaty i złożyli podziękowania swoim wychowawcom: Bogumile Serafin (III klasa LO), Elżbiecie Szymczyk (IV klasa Technologii Żywności i IV klasa Technikum Leśne) oraz Annie Kossakowskiej (IV klasa Technikum Agrobiznesu).
aw

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. wielebny #1632918 | 80.53.*.* 13 sty 2015 09:41

    Redaktorze! To jest artykuł? Tytuł szumny, a w treści nic! Jak się ludzie bawili przy świecach, skąd mieli muzykę, jak ocenili całą sytuację. Jedno słowo - żenada.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz