Wtorek, 13 listopada 2018. Imieniny Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Nasz patronat: Ostrołęka: Koncert charytatywny

2015-01-30 10:04:45 (ost. akt: 2015-01-30 10:06:33)

Autor zdjęcia: Archiwum KO

Podziel się:

W niedzielę, 15 marca w ostrołęckim klubie Avalon odbędzie się koncert charytatywny, z którego dochód zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację Emilii Obrębskiej z Przasnysza.

Emilia w kwietniu ubiegłego roku miała poważny wypadek motocyklowy, w wyniku, którego doznała m.in. uszkodzenia lewego splotu ramiennego, co objawia się zupełnym porażeniem górnej kończyny lewej.

17 września 2014 roku przeszła kosztowną operację rekonstrukcji splotu przy pomocy przeszczepów. Obecnie wymaga intensywnej rehabilitacji, bezwzględnie przez okres najbliższych dwóch lat- w tym czasie powinna odzyskać część funkcji ręki, takich jak zgięcie łokcia i częściowe czucie na powierzchni skóry.

Przed Emilią długa i kosztowna rehabilitacja, pomóc może każdy. Bilety na koncert w cenie 10 zł do kupienia przed koncertem, w czasie imprezy zbierane też będą pieniądze do puszek. Początek koncertu o godz. 20, zagrają: zespół "THE BL BLUES BAND" z Łomży, zespół "DRACOASTER" z Ostrołęki, zespół " PRZECIĄG " z Przasnysza.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB