Wtorek, 13 listopada 2018. Imieniny Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Ostrołęka: Druhna czeka na wasze głosy

2015-02-17 16:11:45 (ost. akt: 2015-02-17 16:15:57)

Podziel się:

Ostrołęczanka Magdalena Jaworska z Hufca ZHP Ostrołęka zakwalifikowała się do finału plebiscytu „Niezwyczajni 2014”.

Drużynowa 3. Ostrołęckiej Gromady Zuchowej „Skrzydlaci przyjaciele” została nominowana w kategorii „Aktywność obywatelska”.

Druhna gromadę prowadzi 9 lat, a jej osiągnięciem związanym z aktywnością obywatelską jest współorganizacja wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych na dziedzińcu Muzeum Kultury Kurpiowskiej z okazji 11 Listopada czy organizacja wszystkich edycji Harcerskiego Rajdu Dywersja.

Magdalena Jaworska w swojej kategorii ma jeszcze czterech rywali. Głos na ostrołęczankę można oddać wchodząc na stronę TUTAJ

Każdy ma możliwość oddania jednego głosu w każdej z pięciu kategorii, za każdym razem należy podać swój adres e-mail. Po oddaniu głosu zostanie automatycznie przesłana informacja z linkiem, na który trzeba kliknąć, by głos został zaliczony. Zgodnie z regulaminem głosowanie odbywa się bez upubliczniania wyników.

Głosowanie trwa do 22 lutego. Wyniki będą zależały od głosowania internetowego oraz głosów kapituły o wadze 1:1.

Laureaci poszczególnych kategoriach zostaną wyłonieni 28 lutego podczas uroczystej gali, która odbędzie się Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB