Wtorek, 22 stycznia 2019. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Ostrołęka: Kobiece piękno na fotografii

2015-03-06 23:48:12 (ost. akt: 2015-03-07 00:23:05)
Organizatorami warsztatów byli Jarek Boczkowski i Adam Wołosz – członkowie Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego.

Organizatorami warsztatów byli Jarek Boczkowski i Adam Wołosz – członkowie Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego.

Autor zdjęcia: Martyna Pliszka

Podziel się:

Podsumowaniem warsztatów fotografii portretowej, zorganizowanych przez Jarka Boczkowskiego i Adama Wołosza – członków Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego, jest wystawa pt. "Brunetki, blondynki...", której wernisaż odbył się 6 marca w Ostrołęckim Centrum Kultury.

- Piękne kobiety istnieją gdzieś w tym światku. My staraliśmy się zapraszać modelki, które gdzieś już funkcjonują – wytłumaczył dobór portretowanych Jarosław Boczkowski, który do fotografii powrócił po latach. Doskonalił umiejętności na spotkaniach z kolegami po fachu, które przerodziły się w warsztaty. One z kolei zaowocowały otwartą właśnie wystawą. Na zdjęciach można zobaczyć finalistki konkursów Miss Polska i Look of the Year oraz modelki Agencji Nobody’s Perfect.

- Chodziło o to żeby z ideą fotografowania portretowego, fotografowania beauty, zarazić miejscowych – podkreślił Adam Wołosz. Ekspozycja przedstawia prace ostrołęczan oraz fotografów z Łodzi, Warszawy i Białegostoku.
Bogdan Białczak, Ewa Bijak, Anna Boczkowska, Jarosław Boczkowski, Marcin Czuba, Daniel Ejsymont, Katarzyna Gadzała, Tomasz Grzyb, Michał Jurga, Rafał Reddig, Joanna Sawicka, Michał Szeląg, Adam Wołosz, Jacek Wójcik i Anna Zalewska - 15 fotografujących, a także 12 modelek, styliści, wizażyści i fryzjerzy – sztab ludzi pracował nad tym aby zdjęcia powstały. Teraz można je podziwiać w holu Ostrołęckiego Centrum Kultury.
(mp)

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB