Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Nasz patronat. Ostrołęka: Uwaga uczniowie, w czwartek IX Młodzieżowe Targi Edukacji i Pracy

2015-03-18 10:50:38 (ost. akt: 2015-03-18 10:56:55)

Podziel się:

IX Młodzieżowe Targi Edukacji i Pracy odbędą się w czwartek, 19 marca w hali sportowo-widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce w godz. 10.30-13.30. Udział w Targach potwierdziło ponad 40 szkół wyższych i policealnych m.in. z województwa mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego.

Swój udział zgłosiły uniwersytety, uczelnie medyczne, pedagogiczne, ekonomiczne, wychowania fizycznego, mundurowe (6 wojskowych i pożarnicza). Stoiska informacyjno-promocyjne zorganizują instytucje edukacyjne, rynku pracy i pracodawcy.

Do odwiedzenia Targów zostali zaproszeni nauczyciele i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ostrowskiego i makowskiego, przedstawiciele lokalnych władz rządowych i samorządowych oraz instytucji, związanych z edukacją i rynkiem pracy.

W czasie Targów przewidziane są występy artystyczne młodzieży ostrołęckich szkół ponadgimnazjalnych oraz pokazy umiejętności praktycznych studentów zaproszonych uczelni.

Organizatorem Młodzieżowych Targów Edukacji i Pracy jest Filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Ostrołęce, a współorganizatorami: Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP. Urząd Miasta, Starostwo Powiatowe, Powiatowy Urząd Pracy, Delegatura Kuratorium Oświaty, Wojskowa Komenda Uzupełnień.
>> Wykaz szkół
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB