Wtorek, 16 października 2018. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Antonie: Pijany i bez prawo jazdy dachował, trafił do szpitala

2015-04-02 07:00:00 (ost. akt: 2015-04-02 10:45:26)

Autor zdjęcia: KMP Ostrołęka

Podziel się:

3,4 promila alkoholu w organizmie-to wynik badania kierującego dawoo, który dachował wczorajszego popołudnia (środa, 1 kwietnia) na drodze krajowej K-53.

Kilka minut po godzinie 17:00 dyżurny ostrołęckich policjantów przyjął zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Kadzidło. W zdarzeniu miał brać udział jeden samochód osobowy. Na miejsce skierowano policjantów wydziału ruchu drogowego oraz służby ratunkowe.

- Według wstępnych ustaleń kierujący dawoo, mieszkaniec gm. Lelis, jadąc od strony Kadzidła w kierunku Ostrołęki zjechał na prawe pobocze, uderzył w betonowy przepust wodny, po czym trzykrotnie dachował. Ostatecznie samochód zatrzymał się na pobliskim pasie zieleni - relacjonuje Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce.

Kierowca był kompletnie pijany. Badanie wykazało u niego 3,4 promila alkoholu w organizmie.
Sprawdzenie w policyjnej bazie danych wykazało, że mężczyzna w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania. Dodatkowo kierujący nie posiadał przy sobie wymaganych dokumentów tj. dowodu rejestracyjnego oraz obowiązkowego ubezpieczenia.

Mieszkaniec gminy Lelis został zabrany do szpitala. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z ostrołęckiego wydziału kryminalnego.
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB