Wtorek, 30 sierpnia 2016. Imieniny Benona, Jowity, Szczęsnego

Piłka nożna: Siódma z rzędu porażka Narwi

2015-04-27 13:24:03 (ost. akt: 2015-04-27 16:18:37)

Podziel się:

Siódmej z rzędu porażki doznała ostrołęcka Narew. Tym razem niebiesko-czerwoni w sobotę (25 kwietnia) przed własną publicznością ulegli Bzurze Chodaków.

I choć to Narew pierwsza wyszła na prowadzenie po golu w 16. minucie Wojciecha Skorupki, goście skutecznie odrobili straty i do przerwy zdołali wyjść na prowadzenie. W drugiej odsłonie drugiego dla ostrołęczan gola ustrzelił Adrian Mleczek, jednak do naszej siatki wpadły dwa samobójcze trafienia Piotra Kubata i Wojciecha Skorupki. Mecz zakończył się przegraną Narwi 2:4. Po 25. kolejkach nasz zespół zajmuje 13. miejsce w tabeli. Ma na koncie 27 punktów tracąc 26 do lidera Błękitnych Raciąż. To właśnie z tą drużyną przyjdzie ostrołęczanom spotkać się w najbliższej kolejce podczas weekendu majowego. Narew do tej pory ustrzeliła w tym sezonie 38 goli, straciła 56. aw

MKS Narew Ostrołęka - Bzura Chodaków 2:4 (1:2)
Bramki dla Narwi: Skorupka 16. Mleczek 47.

Skład Narwi:
Rymek, Gawrych, Pełtak, Cychol (85’ Kopeć), Skorupka, Chromik (65’ Pędzich), Mleczek (70’ Prz. Kruk), Gałązka (85’ Knap), Wargulewski, Strzeżysz, Kubat.

WYNIKI 25. KOLEJKI: Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Wisła II Płock 2-0, Wkra Żuromin - Huragan Wołomin 1-2, Błękitni Gąbin - KS Łomianki 0-2, Narew Ostrołęka - Bzura Chodaków (Sochaczew) 2-4, MKS Ciechanów - Błękitni Raciąż 0-1, Bug Wyszków - Olimpia Warszawa 1-2, Mazovia Mińsk Mazowiecki - Korona Szydłowo 1-1, Mławianka Mława - Skra Drobin 8-0, Nadnarwianka Pułtusk - MKS Przasnysz 1-2.