Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Ostrołęka: „Biało-czerwona. Obowiązkowo!” – rodzinna majówka z muzeum

2015-04-30 09:48:22 (ost. akt: 2015-04-30 10:50:25)

Autor zdjęcia: Organizatorzy

Podziel się:

Wszystkich tych, którzy w ciekawy sposób chcieliby upamiętnić Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Święto Konstytucji 3 Maja Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na Forty Bema przy Pomniku Mauzoleum żołnierzy poległych w bitwie pod Ostrołęką 26 maja 1831 roku. To właśnie tam, 3 maja, w niedzielę, w godzinach od 12.00 do 19.00 odbędą się rodzinne warsztaty patriotyczne „BIAŁO-CZERWONA. OBOWIĄZKOWO!”.

Organizatorzy zapewniają, że tego dnia nikt nie będzie się nudzić. Jak co roku, pracownicy ostrołęckiego muzeum przygotowali mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Podczas tych patriotycznych warsztatów, uczestnicy będą mieli szansę m.in. samodzielnie wykonać flagi, dekoracje, a nawet biżuterię w barwach Ojczyzny.

Jeśli pogoda dopisze, muzeum zachęca również wszystkich miłośników piknikowania do wzięcia koców i wspólnego odpoczynku w patriotycznej atmosferze na terenie Fortów Bema .
Warto pamiętać, że wszystkie osoby biorące udział w majówce patriotycznej „Biało-czerwona. Obowiązkowo!” będą mogły także skorzystać z bezpłatnego zwiedzania wystaw mieszczących się wewnątrz Pomnika Mauzoleum.

Oprócz wyżej wymienionych atrakcji, obchodom Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Święta Konstytucji 3 Maja, będzie towarzyszyła patriotyczna iluminacja w narodowych barwach, która rozświetli Pomnik Mauzoleum 2 i 3 maja w godzinach 20.00 – 24.00.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal
innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym
serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz

TUTAJ
".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go
stworzyć:
kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst?
Napisz do mnie. Pomogę: Justyna
Piersa-Sokołowska


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB