Wtorek, 13 listopada 2018. Imieniny Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Myszyniec. Zagospodarują teren wokół Urzędu Miejskiego i ZGKiM

2015-05-10 14:00:00 (ost. akt: 2015-05-10 12:43:10)

Autor zdjęcia: Adam Wnęta

Podziel się:

Do 10 czerwca teren wokół Urzędu Miejskiego w Myszyńcu zmieni się nie do poznania. Wymieniona zostanie nawierzchnia i uporządkowane parkingi - łącznie będzie do dyspozycji 44 miejsc postojowych. Inwestycja obejmie też Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej przy ul. Dzieci Polskich.

Lada moment wykonawca, czyli firma Bruk-Pol z Różana, wejdzie na plac i rozpocznie prace przy myszynieckim urzędzie. Wymieniona zostanie cała kostka brukowa na nową, zatoka postojowa, chodniki, zieleń, oznakowanie, oświetlenie parkowe i elementy małej architektury, czyli ławki parkowe i kosze na śmieci.

Niepewny był los drzewa, wokół którego parkują samochody (od strony banku). Jednak już wiadomo, że zostanie ono zachowane a parkingi przeniesione tuż obok bliżej ulicy. Wprowadzona zostanie tymczasowa zmiana organizacji ruchu, na ulicy z tyłu urzędu utworzone zostanie przejście dla pieszych, wyjazd do krajowej „53” pozostanie bez zmian.

Gmina Myszyniec będzie realizowała projekt „Zagospodarowany ma być też teren przy ul. Dzieci Polskich (przy ZGKiM), gdzie powstanie zatoka postojowa, chodniki, zieleń. Przetarg wygrała oferta za 324 395,27 zł. Gmina pozyskała na tę inwestycję 185 511,00 zł z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Zgodnie z umową inwestycja potrwa do 10 czerwca.
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ". 

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Justyna Piersa-Sokołowska

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB