Piłka nożna: Przełamanie Narwi i wygrana z Olimpią

2015-05-11 13:08:17 (ost. akt: 2015-05-11 13:20:02)
Podopieczni Tomasza Słowika przerwali długą serię porażek

Autor zdjęcia: Adam Wnęta

Podziel się:

Po ośmiu z rzędu porażkach niebiesko-czerwonych przyszedł czas na wygraną. Podopieczni Tomasza Słowika w meczu 27. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej grupy północnej pokonali Olimpię Warszawa 2:1.

Pierwsi na prowadzenie wyszli goście, jednak na odpowiedź ostrołęczan nie trzeba było długo czekać. W 11. minucie wyrównał Daniel Wargulewski a w 37. minucie prowadzenie dał gol Piotra Kubata. W drugiej połowie ostrołęczanie nie oddali już zwycięstwa i zanotowali na swoim koncie cenne punkty. Następnym przeciwnikiem będzie Korona Szydłowo, z którą nasi piłkarze zagrają na wyjeździe.