środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Przytuły Stare: Adam Wołosz dał koncert w więzieniu

2015-05-20 08:53:34 (ost. akt: 2015-05-20 09:01:40)

Autor zdjęcia: ZK Przytuły Stare

Podziel się:

Adam Wołosz z Kadzidła, znany lokalny muzyk, na stałe związany z zespołem Droga na Ostrołękę, w niedzielę (17 maja) dał koncert dla więźniów Zakładu Karnego w Przytułach Starych (gm. Rzekuń). Jego twórczość została ciepło przyjęta, było to wyjątkowe wydarzenie kulturalne dla osadzonych i niezwykłe doświadczenie dla samego muzyka.

- Podczas koncertu w naszym zakładzie artysta wykorzystał muzykę jako środek przekazu - mówi Agnieszka Chaberek, rzecznik prasowy ZK w Przytułach Starych (gm. Rzekuń). - Dzielił się swoimi przykrymi doświadczeniami związanymi z różnego rodzaju używkami. Świadomy niebezpieczeństw jakie niosą ze sobą „przygody” m.in. z alkoholem i narkotykami, podjął próbę przekazania zagrożeń z nich wynikających, poprzez autorski koncert profilaktyki uzależnień. - Więźniowie wysłuchali też kompozycji z krążka „Surowizna”, do których tekst i muzykę napisał zaproszony gość - dodaje Grzegorz Gieryk z przytulskiego ZK. - Na tej płycie znajdują się najróżniejsze gatunki muzyczne, od punk rocka do rytmów tanga. Warto wspomnieć, że Adam Wołosz w latach 80-tych był gitarzystą ostrołęckiego zespołu punkrockowego Opar, z którym zaprezentował się w 1984 roku na festiwalu w Jarocinie.
aw
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Martyna Pliszka

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB