Niedziela, 20 stycznia 2019. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Ostrołęka: Policja odzyskała rower i zatrzymała złodzieja

2015-05-21 11:55:50 (ost. akt: 2015-05-21 12:20:30)

Autor zdjęcia: KMP Ostrołęka

Podziel się:

Ostrołęccy policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu, po intensywnych pracach operacyjnych, zatrzymali złodzieja i odzyskali skradziony rower.

Do komendy miejskiej zgłosił się poszkodowany mieszkaniec Ostrołęki, który poinformował o kradzieży roweru na jego szkodę. Według jego relacji jednoślad został skradziony z piwnicy bloku przy ul. Sienkiewicza w Ostrołęce. Poszkodowany oszacował wartość skradzionego jednośladu na kwotę 500 złotych.
Policjanci szybko podjęli interwencję i zatrzymali podejrzanego o kradzież 33-letniego mieszkańca naszego miasta. Rower został odzyskany i po wykonanych czynnościach zostanie zwrócony właścicielowi.


- Nie zostawiajmy nawet na chwilę rowerów bez ich właściwego zabezpieczenia. Na rynku są obecnie dobrej jakości zabezpieczenia, które w dużym stopniu utrudnią działanie amatorom cudzej własności przestrzega mł. asp. Tomasz Żerański z ostrołęckiej KMP.

Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk
 

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB