Czwartek, 15 listopada 2018. Imieniny Amielii, Idalii, Leopolda

Ostrołęka: Dzień dziecka pełen wrażeń dla podopiecznych TPD

2015-05-28 15:28:21 (ost. akt: 2015-05-29 08:20:16)

Autor zdjęcia: Katarzyna Zyśk

Podziel się:

Przy Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce świętowali Dzień Dziecka i Dzień Sportu podopieczni Towarzystwa Przyjaciół Dzieci ze wszystkich Środowiskowych Ognisk Wychowawczych w Ostrołęce, Myszyńcu, Lelisie i Olszewie-Borkach. Impreza zgromadziła 120 dzieci oraz opiekunów i duże grono przyjaciół TPD.

Na uczestników czekały liczne atrakcje, między innymi interaktywna gra planszowa, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Dzieci rzucały ogromną kostką, a liczba oczek wskazywała, o ile miejsc na planszy mogą się przesunąć. Cała gra toczyła się w plenerze i towarzyszyły jej liczne atrakcje.
Podczas imprezy dzieci brały też udział w zawodach sportowych oraz pokazie sprzętów strażackich. Nie zabrakło też poczęstunku, oprócz słodkich smakołyków, było mnóstwo owoców i warzyw, a także kiełbaski z grilla.

Dla uczestników zawodów przewidziano nagrody, których rozdanie było zwieńczeniem całej imprezy. Organizatorem wydarzenia było Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, Oddział Powiatowy w Ostrołęce, wspólnie ze Szkolnym Kołem TPD przy Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce.
- Dziękuję wszystkim, którzy zechcieli włączyć się w tę inicjatywę i wszystkim, którzy są przyjaciółmi dzieci. Szczególne słowa uznania należą się sponsorom - Starostwu Powiatowemu w Ostrołęce oraz całej społeczności ZSZ nr 2 w Ostrołęce, szkolnemu kołu TPD oraz samorządowi uczniowskiemu - mówiła prezes TPD Hanna Grądzka.
Wiele osób włączyło się w organizację dzisiejszego dnia, m.in. uczennice klasy II F, o profilu fryzjerskim, które prowadziły kącik piękności - czesały i malowały młode modelki.

Poniżej wyniki rywalizacji sportowych:

NIESIENIE JAK NAJWIĘCEJ: I miejsce - Placówka Wsparcia Dziennego z Myszyńca, II miejsce - Placówka Wsparcia Dziennego z Lelisa, III miejsce - Placówka Wsparcia Dziennego z Olszewa - Borek, IV miejsce - Placówka Wsparcia Dziennego z Ostrołęki
RZUT LOTKĄ DO CELU: I miejsce - Baczewski Damian - Placówka Wsparcia Dziennego z Olszewa - Borek, II miejsce - Salamucha Bartosz - Placówka Wsparcia Dziennego z Olszewa - Borek, III miejsce - Opęchowska Magda - Placówka Wsparcia Dziennego z Olszewa - Borek
TOR PRZESZKÓD: I miejsce - Placówka Wsparcia Dziennego z Lelisa, II miejsce - Placówka Wsparcia Dziennego z Myszyńca, III miejsce - Placówka Wsparcia Dziennego z Ostrołęki, IV miejsce - Placówka Wsparcia Dziennego z Olszewa - Borek
MECZ PIŁKI NOŻNEJ: I miejsce - Placówka Wsparcia Dziennego z Olszewa - Borek, II miejsce - Placówka Wsparcia Dziennego z Lelisa, III miejsce - Placówka Wsparcia Dziennego z Myszyńca, IV miejsce - Placówka Wsparcia Dziennego z Ostrołęki
ŻYWA GRA PLANSZOWA: I miejsce - Placówka Wsparcia Dziennego z Ostrołęki
kz


Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk
 

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB