Niedziela, 20 stycznia 2019. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Ostrołęka: Ukradł dresy za ponad tysiąc złotych

2015-06-02 13:10:38 (ost. akt: 2015-06-02 13:19:01)

Autor zdjęcia: KMP w Ostrołęce

Podziel się:

Kilkanaście minut od zgłoszenia udało się zatrzymać dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie kradzieży w jednym ze sklepów sportowych na terenie naszego miasta. Łączna wartość skradzionego towaru to ponad 1100 złotych.

W poniedziałek, 1 czerwca, kwadrans przed południem dyżurny ostrołęckich policjantów został powiadomiony o kradzieży, do której doszło w sklepie sportowym na terenie Ostrołęki.

- Z relacji osoby zgłaszającej wynikało, że około godziny 11:30 do sklepu wtargnął młody mężczyzna, który dokonał kradzieży sportowych ubrań, po czym uciekł. Na miejsce wysłano policjantów umundurowanych, jak i ,,po cywilnemu”, którzy kontrolowali przyległy teren. Informacja o zdarzeniu trafiła także do wszystkich patroli - poinformował mł. asp. Tomasz Żerański z KMP Ostrołęka. - W działania zaangażowano również policjantów ostrołęckiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu, którzy już kilkanaście minut od zgłoszenia ustalili podejrzanego o popełnienie tego przestępstwa.

Policjanci w kontrolowanym mieszkaniu zastali dwóch ostrołęczan w wieku 24 i 25 lat. Podczas przeszukania okazało się, że posiadają rzeczy pochodzące z kradzieży.

Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z ostrołęckiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Martyna Pliszka

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB