Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Mazowsze: Więcej policjantów na drogach

2015-06-03 14:19:55 (ost. akt: 2015-06-03 14:30:49)

Autor zdjęcia: Archiwum

Podziel się:

W środę, 3 czerwca o godzinie 14:00 policjanci z Mazowsza rozpoczęli działania pod nazwą "Bezpieczny weekend", ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa na drogach. Podczas prowadzonych działań policjanci będą wykorzystywali m.in. videorejestratory, laserowe mierniki prędkości, urządzenia alcoblow, a także narkotesty.

Funkcjonariusze będą reagować na wszelkie wykroczenia w ruchu drogowym, w szczególności polegające na: przekroczeniu dopuszczalnej prędkości, nieustąpieniu pierwszeństwa pieszym znajdującym się na przejściu, wyprzedzaniu na przejściach dla pieszych lub bezpośrednio przed nimi, niedostosowaniu się do znaków lub sygnałów drogowych oraz wyprzedzaniu na skrzyżowaniu.

Mundurowi będą także eliminować z ruchu nietrzeźwych kierujących. Osoby, które w sposób rażący będą stwarzały zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym muszą liczyć się ze stanowczą reakcją funkcjonariuszy.

Działania "Bezpieczny weekend" potrwają do niedzieli, 7 czerwca.
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Martyna Pliszka

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB