Niedziela, 20 stycznia 2019. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Białobiel: Deszcz nie jest straszny, gdy piknikowy humor dopisuje

2015-06-07 18:52:36 (ost. akt: 2015-06-07 20:40:33)

Autor zdjęcia: Katarzyna Zyśk

Podziel się:

Pogoda nie rozpieszczała mieszkańców Białobieli w gminie Lelis, którzy licznie przybyli na Rodzinny Piknik przy Szkole Podstawowej. Ulewny deszcz nie zniechęcił jednak lokalnej społeczności do świętowania, wspólnych rozmów, grillowania i odpoczynku na powietrzu.

Coroczny piknik rodzinny był świetną okazją do spotkania w gronie najbliższych, rodziny oraz przyjaciół i sąsiadów. Wszyscy wspólnie podziwiali występy najmłodszych, ale i tych starszych, bo rodzice również czynnie włączyli się w występy artystyczne. Był teatrzyk ze smerfami w rolach głównych, inne dzieci przygotowały piosenki i układy taneczne. Podziękowania należą się rodzicom i nauczycielkom, którzy przygotowali dzieci do prezentacji. Gdy deszcz przegonił wszystkich spod sceny, można było udać się na prawdziwą ucztę. Każda klasa przygotowała własny stół pod parasolami, gdzie królowały słodkości, ciasta, napoje, kiełbaski z grilla, kawa i herbata. Pod parasolami dostrzegliśmy dyrektor szkoły Urszulę Wielczyk, nauczycieli, oraz zaproszonych gości, w tym byłego wójta gminy Lelis i obecnego radnego powiatowego Stanisława Subdę.
Do późnych godzin popołudniowych toczyły się dyskusje, a dzieci szalały na boisku grając w piłkę i gry zespołowe. Okazuje się, że takie spotkania cieszą się dużym zainteresowaniem i integrują lokalną społeczność.
kzPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB