Czwartek, 17 stycznia 2019. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Ostrołęka: Rodzice wystawili dla dzieci "Calineczkę"

2015-06-10 09:44:32 (ost. akt: 2015-06-10 09:58:39)
Przed przedszkolną publicznością wystąpili rodzice.

Przed przedszkolną publicznością wystąpili rodzice.

Autor zdjęcia: PP Kangurek

Podziel się:

Punkt Przedszkolny „Kangurek” po raz kolejny zaangażował rodziców swoich podopiecznych do roli aktorów w wyjątkowym przedstawieniu.

- Tradycją w naszym przedszkolu stało się organizowanie przedstawień, w których to główne role odgrywają rodzice. W tym roku przygotowaliśmy „Calineczkę”. Oprócz rodziców w przedstawieniu zagrali również Julia, Kuba oraz Olaf – rodzeństwo naszych podopiecznych. Przedstawiona w humorystyczny sposób bajka przypadła do gustu naszym przedszkolakom. Aktorzy w doskonały sposób odegrali role - przyznaje Aleksandra Kutyła, dyrektor Punktu Przedszkolnego „Kangurek”. - Bardzo dziękujemy rodzicom za czas poświęcony na przygotowanie przedstawienia oraz ogromne zaangażowanie.

Przedszkolaki z zapartym tchem obserwowały losy maleńkiej Calineczki, która porwana przez złą żabę tułała się po świecie, aby w końcu trafić do Królestwa Kwiatów, gdzie żyła długo i szczęśliwie u boku Księcia Elfów.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Martyna Pliszka

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB