środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Piłka nożna: Sukces drużyn z Baranowa w finale turnieju „Gramy o Złotą Piłkę”

2015-06-14 10:00:00 (ost. akt: 2015-06-12 17:25:59)
Drużyna z SP w Baranowie z finału turnieju wróciła ze srebrem

Drużyna z SP w Baranowie z finału turnieju wróciła ze srebrem

Autor zdjęcia: Archiwum drużyny

Podziel się:

W poniedziałek, 8 czerwca, na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3, rozegrany został finał 55. edycji turnieju piłki nożnej „Gramy o Złotą Piłkę”. W turnieju tym swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiali m.in. bracia Żewłakow, Jakub Wawrzyniak czy Dariusz Dziekanowski.

Turniej piłkarski „Gramy o Złotą Piłkę” to najstarsza impreza piłkarska skierowana do dziewczynek i chłopców ze szkół podstawowych oraz gimnazjów. Tegoroczna edycja najdłużej rozgrywanego turnieju młodzieżowego zgromadziła ponad 1400 uczestników, dziewcząt i chłopców, w 136 drużynach.

W gronie uczestników wystąpiły zawodniczki Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Baranowie, które przeszły fazy eliminacyjne i awansowały do finału.

Bardzo dobrze spisał się zespół dziewcząt ze Szkoły Podstawowej, który zajął II miejsce i zdobył srebrne medale. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Gabriela Krzyżak, Ola Sięda, Milena Gacioch, Natalia Gacioch, Wiktoria Kuźniak, Julia Grzyb, Martyna Berk, Alicja Nowicka, Michalina Stolarczyk.

Również zespół Gimnazjum powtórzył ubiegłoroczny sukces awansując do finału, ale tym razem zajmując III miejsce. Skład Gimnazjum: Martyna Dawid, Paulina Jurewicz, Katarzyna Gładek, Martna Grzyb, Marta Malon, Jolanta Deptuła, Wiktoria Tokarska , Aleksandra Nowicka, Wiktoria Dobrzyńska. Trenerem i opiekunem zespołów Adam Białczak.

Dla wielu adeptów piłki nożnej zagrać na stadionie Legii Warszawa to marzenie, piłkarkom z Baranowa to się udało. Udział w tego typu imprezie jest niezapomnianym przeżyciem, mecze z „prawdziwym sędzią”, zetknięcie się ze SPORTEM przez duże S i otrzymane w nagrody pozostaną w pamięci przez wiele lat.


Gimnazjalistki z finału turnieju w stolicy wróciły z brązem

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB