Poniedziałek, 21 stycznia 2019. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Ostrołęka: Witacze przy ulicy Warszawskiej zamiast witać, straszą

2015-06-19 09:58:49 (ost. akt: 2015-06-19 10:37:44)

Autor zdjęcia: Katarzyna Zyśk

Podziel się:

Otrzymaliśmy sygnał od Czytelnika, który zauważył, że tereny zielone wzdłuż ulicy Warszawskiej w Ostrołęce są zaniedbane i nikt nie przeprowadza konserwacji tzw. witaczy, a jeden z nich przewrócił się i niszczeje w trawie. To, co miało być ozdobą miasta, dziś zaczyna straszyć.

- Kto zajmuje się utrzymaniem i konserwacją tzw. witaczy przy ul. Warszawskiej w Ostrołęce. Są one zaniedbane, niektóre zasłonięte krzakami, a jeden z nich juz od dłuższego czasu leży w trawie i niszczeje. Kiedy i przez kogo zostaną podjęte działania, aby witacze witały, a nie straszyły? A może osoby odpowiedzialne nie widziały, że witacz się przewrócił, bo wzdłuż ul. Warszawskiej w Ostrołęce oraz w pobliżu torów w Grabowie nikt nie kosi trawy na poboczach i w pobliżu przejazdu kolejowego. W czyjej gestii leży utrzymanie tam porządku i kiedy można się spodziewać wykoszenia traw i zarośli? - pyta nasz Czytelnik.

Odpowiada Wojciech Dorobiński, rzecznik prasowy ostrołęckiego ratusza: Sprawa zostanie przekazana do Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska,, a następnie odpowiednim służbom, które w najbliższym czasie zajmą się tymi sprawami. Osoby, które zauważą takie incydenty na terenie miasta proszone są o bezpośrednie zgłaszanie się z interwencją do wydziału
[kz]


Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk
 

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB