Ostrołęka: Zawodnicy UKS7 na mityngu w Warszawie

2015-06-23 08:49:42 (ost. akt: 2015-06-23 08:59:23)
Na zdjęciu Dorota Śnietka i Martyna Budziłek

Autor zdjęcia: UKS7

Podziel się:

Czwórka zawodników UKS Siódemka wystartowała w sobotę 20 czerwca na Mistrzostwach Warszawy Juniorów i Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce

Na tych ogólnopolskich zawodach wszyscy lekkoatleci UKS7 znaleźli się w czołówce swoich konkurencji. Najlepiej wypadła Martyna Budziłek (96), która zajęła 2 miejsce w biegu na 3000m z nowym rekordem życiowym – 10:34,99s i tym samym wypełniając minimum na Mistrzostwa Polski Juniorów, które już 28 czerwca rozpoczną się w Białej Podlaskiej.
Pozostali zawodnicy także wypadli bardzo dobrze. Daniel Gadomski (98) zajął 3 miejsce w biegu na 800m znów poprawiając swoją „życiówkę” – wynosi ona teraz 1:56,47s. Także 3 w biegu na 1500m był Karol Kudrzycki (98) z najlepszym tegorocznym wynikiem na tym dystansie – 4:13,59s. W biegu na 3000m zadebiutowała Dorota Śnietka, która zajęła 4 miejsce osiągając czas – 11:42,68s.