środa, 25 kwietnia 2018. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Ostrołęka: Kolarze podsumowali sezon wiosenny

2015-06-25 11:02:24 (ost. akt: 2015-06-25 11:16:45)

Autor zdjęcia: Pijący_mleko/KK24h

Podziel się:

Przyszło lato i kolarze z klubu KK24h szykują się do nowych startów, a tym samym podsumowują wiosenne sukcesy na arenie podlaskich i mazowieckich wyścigów kolarskich.

- Od początku wiosny zawodnicy z Klubu Kolarskiego 24h z Ostrołęki bardzo dobrze spisywali się podczas startów w wyścigach MTB. Na Mazowszu i Podlasiu wystartowali już w 30-tu wyścigach rangi krajowej, a ich sukcesy zasługują na pochwałę - podkreśla prezes KK24h Marek Karczewski - W licznie obsadzonych wyścigach zawodnicy naszego Klubu zdobyli już łącznie 89 podium, licząc do 21 czerwca br.

Najlepsze wyniki osiągnął Bartosz Jechanowski, który stanął tej wiosny 12 razy na podium, Paweł Niedbała i Wiesław Podeszwa – 11 razy na podium, Marta Gawek i Daria Parzychowska – 9 razy na podium, Maria i Wiesław Kamińscy po 6 razy wjeżdżali na pudło, a Sebastian Korzeb 5 razy oraz Kacper Szabłowski i Basia Karczewska po 4 razy. Na podiach stawali też: Ola i Piotr Kowalscy, Jan Markiewicz, Arkadiusz Jechanowski, Kamil Grabowski i Ewa Parzychowska.

Kolarze KK24h mają tej wiosny już 161 startów w bardzo trudnych wyścigach z wymagającą i techniczną trasą oraz przy mocnej obsadzie czołówki amatorskiego kolarstwa. Pełne wyniki ostrołęckich kolarzy znajdziemy na stronie KK24h. Na stronie klubu znajdziecie również filmy z imprez oraz obszerne galerie zdjęć, dostępne TU

Warto wspomnieć też o tym, że kolarstwo zyskuje coraz więcej zwolenników w całej Polsce. W wyścigu MTB w powiecie ostrołęckim, który odbył się 7 czerwca 2015r. w gminie Olszewo-Borki w miejscowości Przystań, wystartowało 135 zawodników z różnych rejonów Polski, a opinie o organizacji oraz trasie wyścigu są bardzo pochlebne i motywujące do dalszej organizacji wyścigów kolarskich w okolicy Ostrołęki.

Klub KK24h zaprasza też do udziału i kibicowania w cyklu wyścigów „Kurpie MTB”, które odbędą się w Lelisie – 6.09.2015 i w Rzekuniu (jazda indywidualna na czas) – 15.08.2015.
[kz]

Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk
 

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB