Czwartek, 17 stycznia 2019. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Ostrołęka: Zespół Szkół Zawodowych nr 4 pożegnał szkołę w plenerze

2015-06-26 13:22:46 (ost. akt: 2015-06-26 13:55:37)
Uczniowie ZSZ nr 4 odbierają zasłużone nagrody za wybitne osiagnięcia

Uczniowie ZSZ nr 4 odbierają zasłużone nagrody za wybitne osiagnięcia

Autor zdjęcia: Katarzyna Zyśk

Podziel się:

Piękna pogoda sprzyjała imprezom plenerowym, dlatego też społeczność ZS nr 4, im. Adama Chętnika skorzystała z tej okazji i czując już powiew wakacji, zakończenie roku zorganizowała na szkolnym placu, wśród kwiatów i zieleni.

Uczniów, nauczycieli i zaproszonych gości powitała Anna Przygoda Majewska, dyrektor placówki. Podczas oficjalnej części uroczystości wyróżniono i nagrodzono uczniów wybitnie uzdolnionych, udzielających się w szkolnych i pozaszkolnych projektach, którzy dzięki swoim osiągnięciom sławili imię szkoły i stawiali ja pośród najlepszych. Z rak dyrekcji odbierali nagrody za najwyższa średnią, za frekwencję, udział w olimpiadach i konkursach tematycznych, za prace w wolontariacie.
Specjalna nagrodę przyznała też spółdzielnia uczniowska, której przedstawicielka mówiła:

- Dziś, nie od dyrekcji czy rady pedagogicznej, ale od uczniów, dla ucznia, za trud i wysiłek włożony w swoje działania, chcemy wręczyć nagrodę dla najwszechstronniejszego ucznia roku. Przy wyborze braliśmy pod uwagę udział w życiu szkolnym, konkursy, zawody, średnią ocen, frekwencję, ale również życie pozaszkolne, np. pracę w wolontariacie. Choć było niełatwo, bo mieliśmy wielu kandydatów, dla których rok szkolny był czasem wytężonej pracy, udało nam się wyłonić zwycięzcę. Zapraszamy zwyciężczynię - Martynę Jędrzejczyk z klasy III Tg, która zostaje wyróżniona tabletem ufundowanym przez spółdzielnie uczniowską. Uczennica uzyskała najwyższą w szkole średnią - 5,28, wzorowa ocenę z zachowania, była finalistką Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności, zajęła I miejsce w konkursie wiedzy o Adamie Chętniku, pracowała w wolontariacie i uczestniczyła w wielu innych konkursach wiedzowych.
Nagrody odebrało też wielu uczniów za osiągnięcia sportowe, udział w konkursach i olimpiadach z rożnych dziedzin nauki i kultury. Pogodny dzień sprawił, ze wszyscy z uśmiechem na twarzy zegnali się z kolegami, przyjaciółmi i nauczycielami. Już po wakacjach spotkają się ponownie, a ci, którzy zakończyli już edukacje w murach ZSZ 4, szykują się na nowe wyzwania, których na pewno nie zabraknie i pozostanie im z sentymentem wspominać swoja szkołę.
[kz]


Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk
 

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB