Poniedziałek, 21 stycznia 2019. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Ostrołęka: Wakacje możesz spędzać na miejskich Orlikach

2015-07-01 08:32:20 (ost. akt: 2015-07-01 08:44:01)

Autor zdjęcia: Katarzyna Zyśk

Podziel się:

Wraz z zakończeniem roku szkolnego i nastaniem wakacji, Urząd Miasta zapowiada, że do dyspozycji mieszkańców pozostają wszystkie miejskie "Orliki".

W wakacje rozpoczynają pracę animatorzy miejskich boisk. Przyszkolne "Orliki" będą do dyspozycji ostrołęczan przez całe wakacje.
- Samorząd Ostrołęki zaprasza wszystkich mieszkańców, bez względu na wiek, do korzystania z zaplecza sportowego boisk. Do dyspozycji chętnych będą boiska do piłki nożnej, siatkówki lub koszykówki. Chęć i sposób wykorzystania boisk i sprzętu sportowego należy zgłaszać do zajmujących się obiektami animatorów. Harmonogramy ich pracy zostaną wywieszone przy wejściach na boiska. Zamieszczone będą też na stronie Urzędu Miasta. Zachęcamy wszystkich amatorów aktywnego wypoczynku do przedstawiania swoich pomysłów animatorom i korzystania z ich pomocy - informuje Urząd Miasta Ostrołęki.
[kz]

Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk
 


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB