środa, 12 grudnia 2018. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Ostrołęka/powiat: Dziewięć interwencji strażackich

2015-07-06 08:45:51 (ost. akt: 2015-07-06 08:55:39)

Autor zdjęcia: KMP Olsztyn

Podziel się:

Straż pożarna wyjeżdżała do dziewięciu zdarzeń na terenie Ostrołęki i powiatu. Paliły się trawy i lasy, a także makulatura na klatce schodowej i dzikie wysypisko śmieci.

W miejscowości Łęg Przedmiejski w gminie Lelis o godz. 11. 39 gaszono pożar trawy na nieużytkach przy wale przeciwpowodziowym na powierzchni około 4 ha. Zadysponowano 2 zastępy JRG PSP Ostrołęka, 1 zastęp OSP Lelis, 1 zastęp OSP Łęg Przedmiejski, 1 zastęp OSP Borawe.

W miejscowości Rębisze Parcele, gmina Goworowo o godz. 16.55 gaszono pożar poszycia w lesie spaleniu uległo 35 arów. Zadysponowano 1 zastęp JRG PSP Ostrołęka, 2 zastępy OSP Goworowo, 2 zastępy OSP Kunin i 1 zastęp OSP Kruszewo.

W Ostrołęce na: ul. Otok o godz 12.35, ul. Poległych o godz. 13.00, ul. Koszarowej o godz. 13.42 gaszono pożary trawy, spaleniu uległo powierzchnia ok. 28 arów. Zadysponowano 2 zastępy JRG PSP Ostrołęka i 1 zastęp OSP Borawe.

W miejscowości Daniszewo w gminie Rzekuń o godz. 20.58. gaszono pożar na dzikim wysypisku śmieci. Zadysponowano 1 zastęp JRG PSP Ostrołęka.

W Ostrołęce na ul. Goworowskiej o godz. 21.58 zgłoszono pożar na klatce schodowej jednego z bloków mieszkalnych. Palił się karton z makulaturą. Zadysponowano 3 zastępy JRG PSP Ostrołęka.

W miejscowości Dylewie, gmina Kadzidło o godz. 02.35 gaszono ognisko pozostawione bez dozoru w pobliżu lasu. Zadysponowano 1 zastęp OSP Dylewo.

W miejscowości Teodorowo w gminie Rzekuń o godz. 06.20 gaszono pożar poszycia lasu na powierzchni około 2 ha. Zadysponowano dwa zastępy JRG PSP Ostrołęka, dwa zastępy OSP Borawe, 1 zastęp OSP Rzekuń i 1 zastęp OSP Lelis.
[kz]

Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk
 

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB