Wtorek, 13 listopada 2018. Imieniny Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Ostrołęka: Trwają prace społeczne w blokach socjalnych przy ul. Padlewskiego i Żeromskiego

2015-07-15 10:55:45 (ost. akt: 2015-07-15 11:23:24)

Autor zdjęcia: MOPR Ostrołęka

Podziel się:

W ramach projektu pod nazwą "Zbuduj swoją pracę” w blokach na osiedlu Łazek prowadzone są prace remontowe. Wymienione będą okna piwniczne i ocieplone zostanie poddasze, a później malowanie klatek schodowych, sufitów i balustrad. Prace na pewno poprawią komfort mieszkańców.

Pierwsze efekty prac już widać. Są one prowadzone w ramach projektu pn. „Zbuduj swoją pracę” zadanie publiczne pod nazwą: „Gminne programy aktywizacji społeczno-zawodowej na rzecz budownictwa socjalnego – edycja 2014”, realizowany przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce w ramach Programu Ministra Pracy i Polityki Społecznej „Aktywne Formy Przeciwdziałania Wykluczeniu Społecznemu – edycja 2011-2015”.
Na chwilę obecną prace społecznie użyteczne odbywają się na terenie bloków socjalnych przy ul. Padlewskiego 51 A, B i C w Ostrołęce. - Zakres prac obejmuje m.in. montaż okien piwnicznych oraz termomodernizację poddasza. Kolejnym etapem prac będzie malowanie sufitów i ścian klatek schodowych, malowanie krat i balustrad, ułożenie w części klatek gresu itp. w bloku przy ul. Żeromskiego 29 B. W trakcie wykonywania prac społecznie użytecznych uczestnicy projektu zdobywają doświadczenie zawodowe oraz pracują na rzecz poprawy warunków mieszkaniowo-bytowych mieszkańców bloków socjalnych położonych przy ulicy Padlewskiego 51 A,B,C oraz ul. Żeromskiego 29 B w Ostrołęce - informuje MOPR w Ostrołęce.
[kz]

Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk
 

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB