środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Szafranki: Zmienna pogoda nie przeszkodziła w zabawie

2015-07-28 09:00:00 (ost. akt: 2015-07-28 09:51:07)

Autor zdjęcia: UG Łyse

Podziel się:

Pomimo zmiennej pogody mieszkańcy miejscowości Szafranki i okolic w gminie Łyse doskonale bawili się na Festynie Wakacyjnym zorganizowanym na placu przy Szkole Podstawowej w Szafrankach.

Organizator - Sołectwo Wsi Szafranki - zapewnił wiele atrakcji dla dzieci, między innymi gry i zabawy z nagrodami, basen wypełniony piłeczkami, bezpłatną zjeżdżalnię czy stoiska ze słodyczami. Gościnnie na imprezie pojawiła się firma Agrotraktor z prezentacją maszyn rolniczych.

Na imprezie nie zabrakło również pokazu umiejętności strażackich w wykonaniu OSP Lipniki. Podczas imprezy przeprowadzono "Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym" zorganizowany przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ostrołęce. Główną nagrodę w konkursie - rower, wylosowała mieszkanka wsi. Kolejnym punktem programu był wspólny taniec w rytmie ZUMBY. Dla uczestników festynu przygotowano również ognisko z kiełbaskami oraz pieczonymi ziemniakami. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych przy muzyce zespołu "LAVERS".
[kz]

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB