Poniedziałek, 21 stycznia 2019. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Ostrołęka: Nie żyje młody ostrołęczanin. Utopił się w Narwi

2015-08-14 12:06:08 (ost. akt: 2015-08-14 21:59:31)

Autor zdjęcia: KMP Ostrołęka

Podziel się:

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek 14 sierpnia ok godz. 9.00 rano. Policji nie udało się jeszcze ustalić przyczyn utonięcia. Ponad 40 minut reanimacji policji i służb ratunkowych niestety nie przyniosło efektu. Ostrołęczanin nie żyje.

Do dyżurnego ostrołęckiej komendy wpłynęlo ok godz. 9.00 zawiadowmienie, że w Narwii utonął młody mężczyzna, który najprawdpodobniej łowił w rzece ryby. Na wskazane miejsce został wysłany patrol wodny, który łodzią dotarli do miejsca, gdzie znaleziono mężczyznę. Na miejscu pomocy udzielał mu juz inny rybak, który zawiadomił służby o wypadku.

Ciało policja przetransportowała na pomost przy plaży miejskiej. Przez cały czas prowadzono reanimacje, zarówno w łodzi, jak i na pomoście. Wezwano pomoc medyczną, która zastapiła policjantów przy renimowaniu człowieka. Niestety, ponad czterdziestominutowa walka o jego życie 6 policjantów i załogi karetki pogotowia, zakończyła się niepowodzeniem. Mężczyzna zmarł.
Na plaży prowadzone są obecnie działania policyjne, które mają ustalić i wyjaśnić okoliczności tego tragicznego zdarzenia - informuje st.asp. Sylwester Marczak, oficer prasowy KMP w Ostrołęce.
[kz]

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB