Poniedziałek, 21 stycznia 2019. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Ostrołęka: Strażacy wzięli udział w Biegu Katorżnika

2015-08-14 13:45:54 (ost. akt: 2015-08-15 19:00:58)

Autor zdjęcia: KM PSP Osrołęka

Podziel się:

W sobotę 8 sierpnia w Lublińcu odbył się XI bieg Katorżnika. Celem zawodów była organizacja imprezy z elementami szkolenia wojsk specjalnych oraz promocja Wojaka Polskiego i ziemi Lublinieckiej. W tym morderczym biegu wzieli też udział ostrołęccy strażacy.

Bieg Katorżnika to impreza specyficzna i nie każdy jest przygotowany, aby wziąć w niej udział.
- Nie tylko pot i łzy ale naprawdę dużo krwi, skręceń, zerwań i zasłabnięć jest nieodłącznym elementem tych zawodów. Pomimo przebywania w wodzie dręczyć będzie Was pragnienie, a w chwilach słabości nie otrzymacie pomocy. Ucieczka Zakładników skierowana jest do naprawdę silnych osobowości nie tylko fizycznie, ale w głównej mierze psychicznie – czytamy na oficjalnej stronie Biegu Katorżnika.

Tym bardziej pidziwiamy osoby, które się decydują na start w tak wymagających zawodach. W biegu wystartowało: indywidualnie 105 osób, 45 drużyn oraz 20 par ucieczki na dystansie ok 10 km.Trasę zawodów stanowiły bagna, jezioro, błoto, rowy melioracyjne, poldery, zarośla, oraz mnóstwo przeszkód zarówno naturalnych jak i sztucznych. W biegu wzięło udział dwóch strażaków z Komendy Miejskiej PSP w Ostrołęce: mł. asp. Hubert Abramczyk i sekc. Łukasz Kowalski, którzy zajęli odpowiednio 26 i 27 miejsce. Gratulujemy im osiągniętych wyników, a przede wszyskim chęci i ogromnej siły.
[kz]

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB