Wtorek, 13 listopada 2018. Imieniny Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Ostrołęka: Siatkarze SPS Volley zagrają na III-ligowych parkietach

2015-08-17 09:54:36 (ost. akt: 2015-08-17 11:23:41)

Autor zdjęcia: SPS Volley Ostrołęka

Podziel się:

Po raz pierwszy siatkarze SPS Volley Ostrołęka będą występowali na III-ligowych parkietach. 15 sierpnia, na dzień przed zakończeniem przyjmowania zgłoszeń do rozgrywek, zgłoszenie ostrołęckiej drużyny dotarło do Wydziału Gier i Dyscypliny.

Nieustanne poszukiwanie i kompletowanie składu III-ligowej drużyny siatkarskiej stało pod znakiem zapytania i zakładano nawet najgorszy scenariusz. Tak się jednak nie stało. 14 lipca działacze skompletowali wszystkie dokumenty i z radością poinformowali, że drużyna SPS Volley Ostrołęka zagra w III lidze. Zgłoszenie zostało wysłane z zachowaniem terminu, który upływał 16 sierpnia.

– Cieszymy się bardzo, że wszystko się poukładało i zdobyliśmy niezbędne dokumenty i pozwolenia. Teraz kończymy kompletowanie drużyny, która w tym roku będzie liczyła rekordową liczbę zawodników. To miłe, że chłopaki widzą i doceniają nasze zaangażowanie. My zaś postaramy się, aby niczego im nie zabrakło – mówi Michał Zalewski, członek zarządu.
[kz]

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB