Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Policja rozpoczyna kontrole autobusów

2015-09-12 10:59:43 (ost. akt: 2015-09-12 11:03:51)

Autor zdjęcia: Archiwum KPP Ostróda

Podziel się:

Policja rozpoczęła wzmożone działania w okolicach szkół i placówek oświatowych. W najbliższym czasie rozpoczną się też kontrole autobusów szkolnych pod kątem bezpieczeństwa. Funkcjonariusze sprawdzą autokary na terenie 11 gmin powiatu ostrołęckiego.

- Kończy się już drugi tydzień nowego roku szkolnego. Należy podkreślić, że jest to okres bezpieczny. Po tygodniowej akcji „Bezpieczna Droga do szkoły”, podczas której nie odnotowano zdarzeń drogowych z udziałem najmłodszych, przyszła pora na kontrole autobusów dowożących dzieci do szkół. Podobnie jak podczas wcześniejszych działań, wiodącą rolę będą wykonywać policjanci ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego. Kontrole będą prowadzone na terenie 11 gmin powiatu ostrołęckiego. Będą one prowadzone w różnych porach. Pod uwagę policjanci będą brać m.in. stan techniczny pojazdów jak również samych kierujących autorkami. Kontrole tzw. gimbusów będą prowadzone przez cały rok szkolny. Ewentualne uwagi ze strony rodziców można składać także bezpośrednio do wydziału ruchu drogowego pod nr 29 760-14-30 - informuje st.asp. Sylwester Marczak.
[kz]
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB