środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Kabaret Moralnego Niepokoju w Ostrołęce

2015-11-04 12:00:00 (ost. akt: 2015-11-09 15:10:16)

Autor zdjęcia: Kabaret Moralnego Niepokoju

Podziel się:

Wszystkich spragnionych porządnej dawki śmiechu i dobrej zabawy zapraszamy na występ Kaberetu Moralnego Niepokoju, który zawita do Ostrołęki już w sobotę 21 listopada. Występ kabareciarzy będzie mozna zobaczyć na hali im. Arkadiusza Gołasia. Grupa komików przedstawi najnowszy, premierowy program pt. "Jerzyk dzisiaj nie pije". To wyjątkowa atrakcja i okazja dla widzów. Takiego KMN jeszcze nie było!!!

„Jerzyk dzisiaj nie pije” to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, w skład którego wchodzi znana m.in. z serialu „Złotopolscy” czy „Przyjaciółki” Magdalena Stużyńska oraz: Robert Górski, Przemysław Borkowski, Mikołaj Cieślak i Rafał Zbieć Spektakl.

Oficjalna premiera najnowszego programu odbyła się w listopadzie 2014 roku. Jest to typowy dla warszawskiej grupy zbiór skeczy i piosenek, które tworzą panoramę współczesnej Polski i Polaków. Wśród nich znajdują się niewątpliwe hity jak „Palenie” – rozmowa dwóch właścicieli psów, która obiera nieoczekiwany obrót, „Odrabianie lekcji” – coś co przeżył każdy z nas jako dziecko lub rodzic oraz tytułowy „Jerzyk dzisiaj nie pije” – czyli co robić gdy na imieninach żona zabrania mężowi napić się z kumplami.
Bywa inteligentnie, bez przerwy za to jest śmiesznie. Co więcej, spektakl jest na tyle kulturalny (jedno nieładne słowo na prawie dwie godziny programu), że można przyjść z dziećmi.
 Warto zobaczyć najnowszy spektakl KMN z jeszcze jednego powodu – jego twórcy nie będą w przyszłości ani młodsi ani chudsi niż teraz.


Kabaret Moralnego Niepokoju - "Jerzyk dzisiaj nie pije" - 21 listopada 2015 r., godz. 16.00, hala im. A. Gołasia, ul. Traugutta 1 w Ostrołęce.
Bilety w cenie 60, 55 i 50 zł do nabycia w Juventus Biuro Turystyki, ul. Głowackiego 25, tel. (29) 764-30-24, (29) 764-35-66. Bilety grupowe tel. 515-400-723. Możesz też nabyć bilety przez internet na biletynakabarety.pl i www.kupbilecik.pl

UWAGA! Aby wygrać wejściówki na kabaret należy do czwartku 12 listopada do godz. 12.00 przysłać na nasz mail: redakcja@kurierostrolecki.pl swoje imię i nazwisko, adres i numer telefonu oraz polubić nasz funpage na FB
Wywierzemy zwycięzców, którzy zostaną powiadomieni telefonicznie do poniedziałku 16 listopada br. Darmowe miejscówki są w górnym sektorze. Zgłoszenia nie zawierające wymaganych danych nie będą brały udziału w zabawie. Spróbuj szczęścia, a jeśli nie, to koniecznie kup bilet, bo porządna dawka śmiechu to najlepsze lekarstwo na jesienną szarugę.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB