środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Dwa razy paliło się na tej samej posesji w Cierpiętach

2015-09-24 11:01:53 (ost. akt: 2015-09-24 11:25:04)
zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: zdjęcie ilustracyjne sxc.hu

Podziel się:

Na terenie gminy Baranowo w miejscowości Cierpięta dwa razy wybuchł pożar na jednej posesj. Pierwszy raz we wtorek 22 września, w starym, niezamieszkałym drewnianym domu. Drugi raz ogień pojawił się w środę 23 września i wówczas społonął budynek gospodarczy.

Oba pożary wybuchły ok godz. 20.00. Do pożarów zadysponowano zastęp JRG PSP Ostrołęka, 2 zastępy OSP Baranowo i zastęp OSP Cierpięta, a także patrol policji, pogotowie energetyczne i ciągnik rolniczy w celu rozbiórki konstrukcji.
- Podano cztery prądy wody w natarciu. Wezwane na miejsce pogotowie energetyczne odcięło dostęp prądu do budynku. Ze względu na późną porę, konieczne okazało się doświetlenie terenu. Niezamieszkana, drewniana konstrukcja domu spłonęła doszczętnie. Przyczyna pożaru nie została ustalona - poinformowała kpt. Marta Kacprzycka, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce.
Kolejny pożar wybuchł w starej szopie. Podobnie jak w pierwszym przypadku, budynku nie udało sie uratowac. Spłonął doszczętnie, mimo szybkiej akcji strażackiej. Dwa pożary w tym samym miejscu i o podobnej porze to dziwny zbieg okoliczności. Zachodzi podejrzenie, że były to celowe podpalenia.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB